ביטוח נסיעות לחו"ל

האיים המלדיביים הם גן עדן טרופי לנופשים עם חופים מדהימים, מים צלולים ומלונות יוקרה. אם אתם רוצים להתרחק מההמולה של חיי היומיום, אז חופשה במלדיביים היא הדרך המושלמת לעשות זאת. אתם לא צריכים לדאוג לגבי הזמנת טיסות או נסיעה של שעות בטיסה ארוכת טווח, כי האיים המלדיביים הם למעשה קבוצה של יותר מ-1,000 איים. חופשה במלדיביים נוחה יותר וצורכת פחות זמן ממה שחושבים. לוקח בערך חמש שעות במטוס להגיע מרוב הערים הפופולריות באירופה לנמל התעופה הבינלאומי של מאלה באיים המלדיביים. משם, זה לוקח רק שעתיים במטוס ימי או בסירת מנוע כדי להגיע ליעד הבחירה שלך – בין אם זה אחד מאתרי הנופש היוקרתיים הרבים הפזורים ברחבי רשת האיים או אפילו מדינה אחרת אם אתה

למה חשוב כל כך לעשות ביטוח נוסעים

נוסעים לחו"ל עם המשפחה? רוצים לראות קצת עולם ולצאת משגרת חיי היומיום שלכם? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. המדינה שלנו אומנם מקסימה אך כולנו צריכים מידי פעם לצאת ולנשום אוויר אחר. לכן אנחנו ממליצים לכם לחשוב על היעד שאליו אתם נוסעים ולתכנן את הטיול כמו שצריך, כי הרי בוודאי תרצו שהזמן ינוצל על הצד הטוב ביותר. מה שכן, כיוון שאנחנו לא באמת יודעים מה יוליד יום ואיך יתפתחו הדברים, כמובן שאתם חייבים גם לעשות ביטוח נוסעים. ביטוח נוסעים זה הדבר היחיד שיאפשר לכם לנסוע בשקט ולדעת שלא משנה מה יקרה, כי תמיד יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל סיוע. כמו כן, חשוב מאוד לעשות גם ביטוח בריאות חו"ל, או לבדוק שזה כלול בפוליסה.

ביטוח נסיעות

כמה עולים ביטוחים כאלה?

כל משפחה שרוצה לעשות ביטוח נוסעים  לקראת נסיעה לחו"ל רוצה גם לדעת, ובצדק, כמה זה עולה. עם זאת, חשוב להבין שהתשובה לכך לא פשוטה שכן יש לא מעט גורמים שיכולים להשפיע על עלות הביטוחים הללו, כמו לדוגמא:

 • מספר הנפשות
 • גיל הנפשות
 • השאל האם כולם בריאים טרם היציאה לדרך
 • האם אחת מהנשים שיוצאות לטיול בהיריון

בנוסף לכך, כמובן שגם היעד שאליו אתם יוצאים ישפיע על המחיר והשאלה האם אתם מתכוונים
לקחת חלק בפעילויות אקסטרים או לא תשפיע על המחיר הסופי.

עיקרי הפוליסה:

הוצאות רפואיות שלא בזמן אשפוז
הוצאות רפואיות בזמן אשפוז
פינוי אווירי מהיכן שהתקיים האירוע לבי"ח קרוב
הטסה רפואית בחזרה לישראל
הוצאות של הנסיעה של המלווה מישראל
טיפול חירום בשיניים
חבות לצד שלישי
איתור וחילוץ

בנוסף ניתן להתאים את הביטוח לאופי הטיול:

 • טיולי אתגריים
 • חופשות של סקי
 • טיול תרמילאים
 •  נסיעות עסקים

 

  השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

  דילוג לתוכן