ביטוח בריאות פרטי המלצות

ביטוח בריאות פרטי הוא ביטוח בעל חשיבות רבה מאוד, אפשר לומר אפילו קריטית. אמנם לפי חוק ביטוח בריאות ממלכתי שנכנס לתוקף ב-1.1.1995 כל אזרחי המדינה מבוטחים אוטומטית ובהתאם זכאים לסל שירותי בריאות – ואפילו די רחב – ובנוסף ישנו הביטוח שמספקת החברות בקופת החולים – אבל כדי לקבל כיסוי מקיף באמת נדרש גם ביטוח פרטי.

דרך אחת לבחור מבין כל הפוליסות הקיימות היא להיעזר בהמלצות של חברים ומכרים. אבל כשמחפשים ביטוח בריאות פרטי המלצות שכאלה, גם אם אתם סומכים בעיניים עצומות על מקור המידע, אינן מספיקות. הסיבה לכך היא שמדובר בתחום סבוך מאוד ומורכב להפליא, ופוליסה שמשרתת באופן מושלם אדם אחד לא בהכרח מתאימה לאדם אחר. השוואת ביטוחי בריאות הכרחית בכל מקרה.

בהתאם ההמלצה החשובה ביותר לגבי ביטוחי בריאות היא להתייעץ עם סוכן ביטוח, ורצוי כזה בעל ניסיון רב וידע מעמיק בתחום ספציפי זה. בעזרת סוכן מיומן תוכלו בין השאר לבחור את הרכיבים הרלוונטיים עבורכם מתוך כל האפשרויות הקיימות (ביטוח מחלות קשות, כיסוי עבור טיפולים בחו"ל, כיסוי עבור השתלות, כיסוי לתרופות שלא נכללות בסל הבריאות, החזרים עבור התייעצויות עם רופאים מומחים, אפשרות לבחירת מנתחים במידת הצורך ועוד).

עוד החלטה שכדאי לקבל רק על בסיס ייעוץ מקצועי היא בחירת הפוליסה הספציפית. אם למשל הגעתם למסקנה שביטוח מחלות קשות חיוני עבורכם, כדאי לדעת שישנם הבדלים מסוימים בין חברות ביטוח שונות לגבי ההגדרה מהי מחלה קשה – ולכל חברה רשימה משלה. ניתן להיעזר בסוכן ביטוח על מנת למצוא ביטוח בריאות מומלץ עבורכם.

פרמטרים נוספים לבחירה מושכלת בין כל הביטוחים הפרטיים בתחום הבריאות הם תקופת האכשרה (כלומר פרק הזמן שבו אתם למעשה לא מבוטחים), הפרמיות בהווה ובעתיד וגם טיב השירות של כל חברה לגבי ביטוחי בריאות. סוכני "גבהים" יספקו לכם את כל האינפורמציה הנ"ל, באופן בהיר ומדויק, ויעזרו לכם להגיע לכיסוי האופטימלי עבורכם במחיר המינימלי האפשרי.

 

דילוג לתוכן