ביטוח חיים עד איזה גיל

ביטוח חיים הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר. אמנם רובנו מעדיפים לא לחשוב על המוות, ובפרט לא כשאנחנו צעירים, אולם אדם אחראי מחויב להבטיח את רווחתה הכלכלית של משפחתו בכל מצב – כולל לאחר מותו. כדאי לדעת שהפוליסות השונות שמציעות חברות הביטוח תקפות עד גיל מסוים, כשבמרבית המקרים הגיל הוא בין 67 ל-80.

לא הרבה מבינים בביטוח חיים מה צריך לדעת, ולכן הם לא יכולים לבדוק את הפוליסות שמציעים להם. באופן טבעי, גיל תום הביטוח הוא שיקול משמעותי בבחירת פוליסה, מה גם שתוחלת החיים של המין האנושי נמצאת כל הזמן במגמת העלייה. בחירה נוספת שיש לכל מי שמבקש לבצע ביטוח חיים היא לגבי סוג הפוליסה – אופציה אחת היא ריסק, שבה חברת הביטוח משלמת ליורשיו של האדם רק במקרה שהוא נפטר. אופציה שנייה היא פוליסה שמספקת מענה גם למקרי מוות וגם למקרי נכות (שכן גם במצבים אלה נדרשים סכומי כסף בלתי מבוטלים כדי לשמר את איכות החיים של המשפחה ובמקביל לאפשר טיפול מיטבי באדם שהפך נכה). אופציה שלישית של ביטוחי חיים כוללת גם מרכיב חיסכון כך שאם המבוטח מגיע לשיבה טובה הוא מקבל סכום מסוים בהתאם לפרמיות ששילם ולפוליסה הספציפית שבחר.

סוכן ביטוח חיים

גם את הסכום המופיע בפוליסה אפשר לבחור, וחשוב לבחור, על-סמך המאפיינים הספציפיים של המשפחה – ובכל מקרה מומלץ בחום לבטח את חייכם אך ורק בעזרתו של סוכן מקצועי ומנוסה שיתאים לכם את הפוליסה האידיאלית עבורכם. סוכן הביטוח הוא זה שעוזר לכם להבין מה אתם מקבלים בתמורה לפרמיה החודשית: מה כולל הכיסוי, באילו מצבים ניתן להפעיל את הפוליסה, האם כל מצבי הסיכון שחשובים לכם קיבלו מענה והאם אתם לא משלמים סכום גבוה מדי עבור השקט הנפשי שלכם ושל המשפחה שלכם. סוכן שיעזור לכם להחליט על סכום ביטוח חיים מומלץ עבורכם.

סוכני הביטוח של גבהים אמונים על התאמה מלאה של ביטוח חיים לכל מבוטח ומבוטחת, בהתאם לצרכים האמיתיים שלהם ומתוך בקיאות גבוהה במיוחד עם תחום מורכב זה.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן