ביטוח לעסקים

ביטוח לעסקים – למה אתם צריכים את זה?

החלום שלכם היה להקים עסק עצמאי, עבדתם קשה והצלחתם להגשים זאת? אם כך, אין ספק שמגיע לכם כל הכבוד ושפע ברכות! מה שכן, כיוון שאנחנו חיים בעולם כל כך לא יציב, זה טבעי שכל אחד מאיתנו, בעלי העסקים, ירצה לעשות כל מה שהוא יכול כדי להגן על העסק שלו. לכן זה בכלל לא משנה אם יש לכם חנות בגדים, אם אתם מנהלים משרד גדול או אפילו מפעל שמייצר מוצרים שונים. מה שבטוח זה שגם אתם, כמו כל שאר בעלי העסקים, צריכים שיהיה לכם ביטוח לעסקים.

ביטוח לעסקים

מה כולל הביטוח?

זו בדרך כלל השאלה הראשונה ששואל כל מי שרוצה לעשות ביטוח לעסקים, כי חשוב לנו להבין על מה אנחנו משלמים. עם זאת, חשוב גם להבין שלא כל הפוליסות זהות ולמעשה כל בעל עסק יוכל לקבל המלצה מעט שונה התפורה למידותיו ולמידות העסק שלו. יש מי שירצה לכלול בביטוח הזה ביטוח תכולה של כל תכולת העסק, בין אם מדובר על מכונות שעולות הון עתק ובין אם מדובר על ציוד מכל סוג אחר. לעומת זאת, יש גם מי שירצה שהביטוח יכלול את ההגנה על כל הסחורה שנמצאת במקום או כל פריט שונה. לכן חשוב לבדוק על מה אתם חותמים, מה באמת כלול בביטוח ומה אתם צריכים לנסות להוסיף מיוזמתכם. אנו ממליצים לבדוק שהפוליסה כוללת ביטוח תכולה .

לאיזו סוכנות ביטוח כדאי לפנות?

ממש כפי שקורה כאשר אדם רוצה לעשות ביטוח רכב, גם כאשר מדברים על ביטוח לעסקים אנחנו רואים שיש לא מעט סוכנויות שיכולות להעניק לכם שירות. בשונה ממחיר ביטוח חובה לרכב, בביטוח לעסקים אנו מדברים על עלויות גבוהות יותר. לכן כדאי יהיה לבדוק לאיזו סוכנות אתם פונים, כי אין ספק שמגיע לכם לקבל את הטוב ביותר עבור הכסף שאתם משלמים. אצלנו בסוכנות הביטוח "גבהים" תיהנו משילוב של אדיבות, מחירים נוחים וסוכני ביטוח מובילים, אז למה שלא תתקשרו אלינו כבר עכשיו?

    השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן