ביטוח לרכב חדש

ביטוח לרכב חדש – כמה באמת תשלמו?

כל החיים תמיד היו לכם רכבים ישנים ועכשיו אתם רוצים, אחת ולתמיד, לקנות לעצמכם רכב חדש? אם כך, אין ספק שאפשר להבין מדוע אתם מתרגשים, כי אין כמו רכב חדש שמגיע מ"הניילונים". מה שכן, בוודאי גם מעניינת אתכם השאלה כמה תשלמו על ביטוח לרכב חדש, כי כולנו יודעים שההוצאות על הרכב לא באמת מסתכמות בדלק או בקניית המכונית. מצד שני, כדאי לדעת שאתם לא תמיד נדרשים לשלם מחירים מופקעים והדרך הכי טובה להוזיל את ההוצאה הזאת, היא פשוט לעשות השוואת מחירים. בסופו של דבר, המטרה שלנו היא להשיג מחיר ביטוח לרכב הכי זול.

סוכן ביטוח אלמנטרי

מה יקבע את עלות הביטוח?

ישנם לא מעט גורמים שיכולים להשפיע על השאלה כמה תשלמו על ביטח לרכב חדש, כמו לדוגמא:

  • מי הנהגים וכמה שנים של ניסיון יש להם?
  • מה העבר הביטוחי של כל נהג? כלומר, האם חלק מהנהגים היו מעורבים בתאונות בעבר?
  • מה כוחו של הרכב ואיזה סוג של דלק הוא צורך?

כל הפרטים האלה, ועוד רבים אחרים, מובילים לכך שאפילו כאשר מדברים על רכבים חדשים, לא אחת המחירים של פוליסות הביטוח יכולים להיות שונים ומגוונים. בנוסף, בעידן התחרותי של ימינו זה טבעי שכל סוכנות ביטוח תיתן לכם הצעת מחיר קצת אחרת, אז למה שתבחרו את הסוכנות הראשונה שבה אתם נתקלים ושאצלה המחירים הם הגבוהים ביותר? כאשר אתם מחפשים ביטוח רכב חובה- השוואת מחירים זה דבר מומלץ ורצי.

שירות, אדיבות ומקצועיות לכל אורך הדרך

אם אתם מחפשים עוד מידע על ביטח לרכב חדש, זקוקים לעצה טובה או רוצים לדעת פשוט שבחרתם בסוכנות ביטוח שתמיד תיתן לכם את הטוב ביותר – אנחנו בסוכנות הביטוח "גבהים" מחכים לכם. סוכנות הביטוח שלנו היא כתובת נהדרת לכל סוגי הביטוחים כך שגם אם יש לכם רכב חדש ואתם רוצים לבטח אותו – אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן