ביטוח מבנה למשכנתא

מה כדאי לדעת על ביטוח מבנה למשכנתא

עומדים לעשות את הצעד הגדול בחייכם ולקנות דירה? כבר ניגשתם את הבנק במטרה להבין איזה סוג של משכנתא תוכלו לקבל ועל כמה אחוזים היא תעמוד? אם כך, היום אתם בוודאי כבר יודעים שיהיה עליכם לעשות גם ביטוח מבנה למשכנתא. חשוב שתבינו: בדרך כלל לא מדובר על החלטה אישית אלא על דרישה של הבנק, שכן הבנק לא נותן ללקוחותיו את ההלוואה הגדולה והנדרשת אם הלקוחות לא מגיעים עם ביטוח מבנה למשכנתא. לכן ברור מדוע אתם רוצים לעשות מספר בירורים בנושא כי חבל לדחות זאת לרגע האחרון.  אנו ממליצים לעשות בביטוח משכנתא השוואת מחירים.

סוכן ביטוח עצמאי
סוכן ביטוח עצמאי

האם יכולים להיות הבדלים במחירים בין סוכנויות הביטוח השונות?

התשובה היא חד משמעית כן. ממש כפי שישנם הבדלים בעלויות של ביטוחי חובה לרכב או ביטוחי נסיעות לחו"ל, כך גם כאשר מדברים על ביטוח מבנה למשכנתא אנחנו יכולים לראות הבדלים משמעותיים במחירים. זו סיבה שבגללה, כאשר אתם מחפשים לכם סוכנות לביטוח, כדאי יהיה לבדוק את הפוליסה המוצעת לכם וגם להשוות מחירים. זכרו: זה שבמקום מסוים אתם משלמים יותר זה לא תמיד אומר שגם תקבלו שירות טוב יותר בעת הצורך.

תנו לסוכנות הביטוח המובילה לסייע לכם

אם אתם מחפשים סוכנות ביטוח טובה, אמינה, וותיקה וכזאת שתוכלו לקבל מסוכני הביטוח שלה המלצות על אינספור מוצרי ביטוח מעניינים – אתם למעשה מחפשים אותנו ב"גבהים". סוכנות הביטוח שלנו קיימת כבר לא מעט זמן וכל אנשי המקצוע שלנו מגיעים עם ניסיון רב. לכן, אפילו אם לא ברור לכם לגמרי איזה סוג של ביטוח דרוש לכם או מה בדיוק הבנק מבקש מכם, אנשי המקצוע שלנו יוכלו לעזור לכם להבין איפה אתם עומדים. אתם תראו שגם מבחינת המחירים אנחנו הבחירה הנכונה, אז למה שלא תקבעו אצלנו פגישה עוד היום ? תפגשו עם אחד מסוכני הביטוח ושלנו ותקבלו הצעת מחיר לביטוח מבנה למשכנתא.

 

    השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן