ביטוח נוסעים

למה חשוב כל כך לעשות ביטוח נוסעים

נוסעים לחו"ל עם המשפחה? רוצים לראות קצת עולם ולצאת משגרת חיי היומיום שלכם? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם. המדינה שלנו אומנם מקסימה אך כולנו צריכים מידי פעם לצאת ולנשום אוויר אחר. לכן אנחנו ממליצים לכם לחשוב על היעד שאליו אתם נוסעים ולתכנן את הטיול כמו שצריך, כי הרי בוודאי תרצו שהזמן ינוצל על הצד הטוב ביותר. מה שכן, כיוון שאנחנו לא באמת יודעים מה יוליד יום ואיך יתפתחו הדברים, כמובן שאתם חייבים גם לעשות ביטוח נוסעים. ביטוח נוסעים זה הדבר היחיד שיאפשר לכם לנסוע בשקט ולדעת שלא משנה מה יקרה, כי תמיד יהיה לכם אל מי לפנות וממי לקבל סיוע. כמו כן, חשוב מאוד לעשות גם ביטוח בריאות חו"ל, או לבדוק שזה כלול בפוליסה.

ביטוח נסיעות

כמה עולים ביטוחים כאלה?

כל משפחה שרוצה לעשות ביטוח נוסעים  לקראת נסיעה לחו"ל רוצה גם לדעת, ובצדק, כמה זה עולה. עם זאת, חשוב להבין שהתשובה לכך לא פשוטה שכן יש לא מעט גורמים שיכולים להשפיע על עלות הביטוחים הללו, כמו לדוגמא:

  • מספר הנפשות
  • גיל הנפשות
  • השאל האם כולם בריאים טרם היציאה לדרך
  • האם אחת מהנשים שיוצאות לטיול בהיריון

בנוסף לכך, כמובן שגם היעד שאליו אתם יוצאים ישפיע על המחיר והשאלה האם אתם מתכוונים לקחת חלק בפעילויות אקסטרים או לא תשפיע על המחיר הסופי. לאחר שדאגתם לעצמכם מבחינת ביטוח, אנו מציעים לדאוג גם לחפצים שלכם ולבצע ביטוח תכולה.

היכן כדאי לעשות ביטוחים כאלה?

כעת אתם תוהים איפה מומלץ יהיה לעשות ביטוח כזה? אם כך, כדאי שתדעו שאם אתם מחפשים סוכנות ביטוח מובילה, מקצועית ואמינה, אנחנו בסוכנות הביטוח "גבהים" מחכים לכם. הצוות שלנו מקצועי ואדיב וכל אחד מאנשי המקצוע שלנו מגיע עם לא מעט ניסיון כך שנוכל להמליץ לכם על פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן