ביטוח בריאות חו"ל

מה באמת צריך לדעת על ביטוח בריאות חול?

לנסוע לחו"ל זה מסוג אותם הדברים שכולנו עושים על בסיס קבוע בעידן המודרני שבו אנחנו חיים. אחראיות לכך הטיסות המוזלות שמאפשרות לנו לראות עולם אך גם המודרניות המובילה לכך שלרבים מאיתנו יהיו עסקים חובקי עולם. לכן, אם גם אתם נוסעים לעיתים קרובות לחו"ל אתם בוודאי מכירים את ההתלבטות שתמיד עולה לגבי הנושא של ביטוח בריאות לחול, כי מי לא היה רוצה לעשות את הביטוח שעולה כמה שפחות ונותן כמה שיותר?

בדקו על מה אתם חותמים וכמה
זה עולה

כאשר מדברים על ביטוח בריאות לחול צריך לשים לב, לפני הכול, על מה בדיוק אתם חותמים ומה כולל המחיר שאתם משלמים. יש ביטוח שיכלול גם את ביטול הטיסה ואילו במקרים אחרים הביטוח יכלול רק את מצבי הבריאות השונים כמו תאונות ומחלות. מומלץ לכלול ביטוח תאונות אישיות לחול בפוליסה במיוחד כאשר הולכים לטיול אתגרי. מה שבטוח זה שצריך להיות מודעים גם לעובדה שמצב הבריאות שלכם טרם היציאה לחו"ל ישפיע על מחיר הפוליסה. לדוגמא, אישה בהריון שתבחר לטוס לחו"ל תידרש לשלם בדרך כלל מחיר גבוה יותר לעומת אישה באותו גיל שאינה בהיריון ושאינה סובלת מבעיות בריאות שונות. זה נכון גם לגבי אנשים שעברו ניתוחים, אנשים הסובלים מבעיות רפואיות או אפילו אנשים שמעשנים. כל פרט יכול להשפיע על מחיר הפוליסה ולכן טבעי שאתם תשלמו מחיר מסוים ואילו השכנים שלכם ישלמו מחירים אחרים.
בנוסף, כאשר עושים ביטוח לחול מומלץ לקחת בחשבון את המזוודות ולבצע ביטוח תכולה במקרה של אובדן.

סוכנות לביטוח שבאמת כדאי להיות לקוחות שלה

כעת אתם בוודאי תוהים לאיזו סוכנות ביטוח כדאי לפנות כשרוצים לעשות ביטוח בריאות לחול ואין ספק שיש בישראל של ימינו לא מעט אפשרויות. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק היטב אל מי אתם פונים, כי בכל מה שקשור לביטוחים – אין מקום לפשרות. זו הסיבה שבגללה אנחנו מזמינים אתכם אלינו, כי אצלנו בסוכנות הביטוח "גבהים" תמצאו את השילוב שבין יחס נהדר, מחיר נוח ושירות מקצועי.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן