ביטוח רפואי

ביטוח רפואי – האם כדאי לכם לעשות את זה?

החיים שלנו שבריריים אפילו יותר ממה שאנחנו מבינים וממה שנדמה לנו. לכן זה טבעי שכל אחד מאיתנו ירצה לעשות כל מה שהוא יכול כדי להיות בטוח גם ברגעים שבהם הכול נראה אבוד ושביר. זו הסיבה שבגללה ביטוח רפואי זה מסוג אותם הדברים שלא כדאי לוותר עליהם, כי מה אתם יודעים על מצבכם הבריאותי בעוד שנים? זה לא משנה אם היום אתם צעירים, יפים ועושים פעילות גופנית 3 פעמים בשבוע, כי מחלות הן חלק מהחיים ועדיף שתהיו מוכנים לכל צרה שלא תבוא.

ביטוח בריאות

מה יכול להשפיע על עלות הביטוח הרפואי?

אין ספק שאחד מהפרמטרים שישפיעו על כולנו בעת ההחלטה האם לעשות ביטוח רפואי או לא, זו שאלת המחיר. כמה באמת נשלם על פוליסת ביטוח כזה ומה בדיוק היא תכלול? הרבה אנשים נמנעים מזה בשל הצורך לשלם דמי ביטוח בריאות. חשוב שתבינו: אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת. ראשית, יש לא מעט סעיפים שונים בפוליסות של ביטוחים רפואיים ולכן צריך לבדוק היטב על מה אתם חותמים. שנית, בבואנו לראות מה יכול להשפיע על מחירה של פוליסה כזאת, אנחנו רואים ישנם לא מעט גורמים כמו: גיל המבוטח,  מצבו הבריאותי ביום החתימה על הפוליסה, עברו הבריאותי, השאלה האם הוא מעשן ועוד. לכן זה טבעי לגלות שכל אדם שרוצה לעשות ביטוח רפואי למעשה יקבל הצעת מחיר שונה הכוללת סעיפים אחרים ומחירים מגוונים.

סוכנות הביטוח שלכם

בין אם אתם חושבים לעשות היום ביטוח רפואי,  ביטוח נסיעות לחו"ל או אפילו ביטוח לרכב, כדאי יהיה לפנות רק אל סוכנות ביטוח אמינה ומקצועית. חשוב לפנות למקום שאתם חושבים שתקבלו בו הצעת מחיר לביטוח הכי כדאית עבורכם. לכן אנחנו בסוכנות הביטוח "גבהים" זו הבחירה הטבעית והנכונה ביותר עבורכם. הסוכנות שלנו וותיקה ואמינה כך שאיתנו תמיד תדעו שאתם מקבלים את הטוב ביותר תמורת כספכם.

    השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן