ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות – למה זה כדאי?

אנחנו רגילים לחשוב על עצמנו כעל אנשים חזקים, בריאים וכאלה שיש להם כושר עבודה. עם זאת, תאונות הן, לצערנו הרב, חלק מהחיים, והאמת היא שאנחנו לא באמת יכולים לדעת האם זה יקרה גם לנו ומתי. מה שכן, אנחנו יכולים לעשות ביטוח תאונות אישיות ובצורה כזאת לפחות לדאוג לכך שנוכל לקבל פיצוי או החזר כספי במידת הצורך. לכן כדאי גם לכם לעשות ביטוח כזה, כי למה שתסמכו רק על המזל?

סוכן ביטוח אלמנטרי

מה כולל ביטוח תאונות אישיות?

לפני שאתם עושים כל סוג של ביטוח, אנחנו ממליצים לכם לבדוק מה בדיוק הוא כולל, איזה סעיפים יש בו ועל איזה מקרים הוא מדבר. כך תגלו שברוב המקרים כאשר מדברים על ביטוח תאונות, למעשה מדברים על ביטוחים שכוללים מצבים כמו:

  • מוות מתאונה
  • נכות שנגרמה מתאונה
  • אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה
  • מחלות שמובילות לאובדן כושר העבודה ועוד

בנוסף לשאלה מתי הביטוחי יוכל לכסות את הנזק, כדאי יהיה גם לבדוק מה גובה הפרמיה, מה מוגדר בביטוח בתור "אובדן כושר עבודה" והאם הביטוח תקף רק לתאונות בתוך ישראל או גם מחוצה לה? לכל סוכנות ביטוח יש דברים קצת אחרים להציע לכם ולכן בהחלט כדאי לבדוק על מה אתם משלמים בכל פוליסת ביטוח. בנוסף לביטוח תאונות אישיות אנו מציעים לכם לעשות גם ביטוח רפואי.

דרך איזו סוכנות כדאי לעשות את הביטוח?

אם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו, זה שקיימות היום הרבה סוכנויות ביטוח שמציעות לעשות לכם ביטוחים שונים של תאונות אישיות. לכן, אם אתם מחפשים סוכנות שאפשר לסמוך עליה ולדעת שבאמת תדאג לכם בעת צרה, אנחנו בסוכנות הביטוח "גבהים" מחכים לכם. לא משנה באיזה ביטוח אתם מעוניינים, ביטוח תאונות אישיות או אפילו ביטוח לרכב חדש, אנחנו יכולים לעזור. הצוות שלנו, המחירים וסוגי הפוליסות השונות הם אלה שהופכים אותנו לאטרקטיביים כל כך, אז למה שלא תבואו אלינו לפגישה עוד היום?

    השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן