דמי פנסיה

דמי פנסיה – כל מה שחשוב לדעת

כולנו חושבים על העתיד אך לא כולנו מבינים כמה מהר נגיע אליו. כלומר, אם גם אתם אנשים צעירים שלא מזמן נכנסו לשוק העבודה, בוודאי קשה לכם לדמיין את עצמכם מבוגרים ובפנסיה. עם זאת, זה יקרה בפועל הרבה יותר מהר ממה שנדמה לכם ולכן חשוב שתהיו מוכנים לכך. הדרך הכי טובה להכין את עצמכם לשלב הזה היא להתחיל לחסוך לפנסיה ויפה שעה אחת קודם. ללא דמי פנסיה וללא קצבה קבועה שתקבלו החיים שלכם עלולים להיות מאוד מורכבים מבחינה כלכלית, אז למה לא להתארגן לקראת השלב הזה מראש? אנו מציעים לכם לדבר עם ססוכן מנוסה להבין איך .מחשבים פנסיה

ההחלטה כמה להפריש בחודש

כאשר מדברים על נושא כמו דמי פנסיה ועל חסכונות שונים לגיל השלישי, מגלים שהשמיים הם הגבול. כלומר, יש הרבה מאוד אפשרויות ומוצרים פנסיוניים, עד כי טבעי שהאדם הממוצע פשוט ילך לאיבוד, כי איך אפשר לבחור את הדרך הנכונה? בנוסף לכך, רוב האנשים לא באמת יודעים כמה כסף עליהם להפריש בכל חודש לטובת הפנסיה ולכן שיחה עם סוכני ביטוח יכולה לעזור. סוכן ביטוח מקצועי יוכל לכוון אתכם ולהמליץ לכם על הפנסיה הנכונה ועל הסכום שכדאי לכם להפריש בכל חודש, אם כי כמובן שבסופו של דבר ההחלטה תהיה אך ורק שלכם.

על איזו סוכנות ביטוח באמת תוכלו לסמוך?

ישראל מלאה באינספור סוכנויות ביטוח שיכולות לסייע, להמליץ ולעזור בבחירת המוצר הפנסיוני הנכון לכל אחד מאיתנו. עם זאת, לא בכל מקום מחכים לכם הסוכנים הטובים ביותר כמו אלה שמחכים לכם אצלנו בסוכנות הביטוח "גבהים". צרו עימנו קשר עוד היום ותומכי המכירה שלנו יוכלו לתת לכם את כל המידע הראשוני הדרוש לכם.  תוכלו לבדוק איתם כמה כסף יש לכם בקופת הפנסיה שלכם. בהמשך תוכלו לקבוע פגישה אישית עם אחד מסוכני הביטוח האמינים והמקצועיים שלנו, אז למה אתם מחכים?

    השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן