הצעת מחיר ביטוח

הצעת מחיר ביטוח

אתם צריכים לעשות ביטוח? עד היום הייתם לקוחות של חברה מסוימת ואתם חושבים לעבור היום לסוכנות ביטוח אחרת? אם כך, אין ספק שאפשר להבין מדוע אתם מתבלטים. חשוב שתדעו: רק אם תקבלו הצעת מחיר ביטוח מסודרת מכמה חברות שונות – תוכלו להבין איפה אתם עומדים ועל איזה מחירים מדובר. במילים אחרות, זה שעד היום הייתם לקוחות של חברה כזו או אחרת זה נפלא, אך עם מחשבוני הביטוח של ימינו אפשר לעשות השוואות בין הצעות המחירים השונות בקלות רבה, אז למה אתם מחכים? אין סיבה לשלם מחיר כפול על אותו ביטוח בדיוק ולכן כדאי להשקיע בעניין הזה כמה דקות.

החשיבות של בדיקת פוליסת הביטוח

זה לא משנה אם מדובר על הצעת מחיר לדירה, למשכנתא או לכל דבר אחר בחיים, כי בכל מקרה המפתח הוא לבדוק שאתם מבינים על מה אתם משלמים. כלומר, האם עד היום באמת טרחתם לקרוא את הפוליסה? רוב האנשים יענו על כך בשלילה. לכן אנחנו מציעים לכם כן לעצור ולהתעמק בעניין הזה כי ההשוואה בין כמה הצעות מחיר שונות תהיה ריאלית ורלוונטית רק אם תבינו איזה סעיפים כלולים בפוליסות השונות שמציעים לכם. כמו כן, למרות הרצון לחסוך ולחתום תמיד על הפוליסה הכי זולה שיש, לא תמיד זה כדאי כי חשוב גם לברר איזה שירות תקבלו בפועל עבור הביטוח שאתם עושים. למשל, אם מדובר בביטוח רפואי צריך לבדוק שתקבלו את השירותים כמה שיותר מהר.

לקוחות שבאמת מקבלים שירות

קיימים אינספור סיפורים על אנשים שלא קיבלו סיוע אמיתי בעת צרה מסוכנות הביטוח שלהם ולכן ברור מדוע תעדיפו להימנע מאותן סוכנויות. ישנם אנשים שהיו זקוקים להשתמש בביטוח לאוטו שלהם ולא קיבלו מענה מחברת הביטוח. לכן, אם אתם מחפשים סוכנות אמינה, וותיקה וכזאת ששמה את לקוחותיה בראש סדר העדיפויות – אנחנו בסוכנות הביטוח "גבהים" מחכים לכם ואתם תראו שלא תצטערו על שפניתם אלינו.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן