השוואת מחירי ביטוח רכב חובה

באופן טבעי ביטוח החובה של הרכב הוא אחת הפוליסות הנמכרות ביותר, שכן החוק בישראל מחייב כל בעל כלי רכב ממונע שנוסע בכבישי הארץ (פרט לאופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים, אולם ישנן תוכניות לחייב גם אותם) לבטח את כלי הרכב.

ביטוח החובה מספק לנו כיסוי לכל נזק גופני שעלול להיגרם עקב השימוש ברכב – הן לנהג, הן לנוסעים איתו והן להולכי הרגל אם חלילה נפגע מי מהם. חשוב לזכור שביטוחי חובה לרכב לא מכסים נזקים לרכוש, ועל כן במרבית המקרים יירכש לצד ביטוח החובה גם ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף.

באופן טבעי הצעד הנכון בכל פעם שצריך לחדש את הביטוח הוא לבצע סקר שוק מקיף. השוואת מחירי ביטוח רכב חובה עשויה להוזיל את עלות הפוליסה, ואפילו בשיעור ניכר, וכדאי להקדיש לכך מעט זמן ותשומת לב.

סוכנות מובילה

הפרמטרים שלפיהם נקבעת הפרמיה השנתית הם הרכב שברשותכם, נפח המנוע שלו, סוג הבעלות, הגיל של הנהג הכי צעיר שמורשה לנהוג באותו רכב, המגדר (נשים מעורבות פחות בתאונות דרכים ולכן משלמות פחות!), הניסיון בנהיגה (כלומר כמה שנים עברו מאז קבלתו של רישיון הנהיגה), היסטוריית התאונות של כל מי שמורשה לנהוג ברכב ב-3 השנים שקדמו לבקשה לפוליסה, הרשעות שבגינן נשלל הרישיון (גם כן במשך השלוש שנים האחרונות) ועוד פרמטר הוא האם קיימות ברכב כריות אוויר. אם אתם מחפשים ביטוח רכב משתלם עליכם להיעזר בסוכן ביטוח עצמאי.

בנוסף משפיעה על הצעת המחיר הבחירה של כל נהג האם לצרף לביטוח החובה גם ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. תמיד כדאי להתמקח עם חברת הביטוח, ועוד אופציה שמאפשרת לכם לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב חובה באופן מושכל, כולל שקלול רמת השירות של כל חברה בתחום הספציפי של ביטוחי רכב, היא להיעזר בסוכני הביטוח המנוסים של סוכנות גבהים.

 

דילוג לתוכן