למה צריך ביטוח תאונות אישיות

מבין כל המוצרים השונים שמציעות חברות הביטוח, דווקא זה שמבטיח כיסוי מרבי למצבים שבהם אתם נפגעים בתאונות מסוגים שונים נתפש לעתים כמיותר – וחבל. בחיים של כולנו ישנו מרכיב משמעותי של אי ודאות, וגם בני האדם הזהירים ביותר עלולים להיפגע מסיבה כזו או אחרת (תאונת דרכים, אירוע טרור, נפילה בבית או ברחוב, פציעה במהלך פעילות ספורטיבית ועוד). ביטוח תאונות אישיות מעניק פיצוי הולם שמאפשר להתמודד טוב יותר עם הנזקים שנגרמו לכם בעקבות הפגיעה, ועוד המלצה היא להתאים אותו לצרכים הספציפיים שלכם בעזרת סוכן ביטוח מנוסה.

החלפת סוכן ביטוח

ביטוח תאונות אישיות האם כדאי? זו שאלה ששואל את עצמו כל אדם. באופן כללי ביטוח תאונות אישיות עשוי לכלול מספר כיסויים: נכות עקב התאונה (כשבמקרה זה גובה הפיצוי הוא בהתאם לאחוזי הנכות שנקבעו למבוטח לצמיתות), אשפוז (תשלום סכום קבוע עבור כל יום אשפוז פרט לתקופת המתנה כפי שמוגדרת בפוליסה – בדרך כלל היומיים הראשונים), שברים, כוויות, הפיכת האדם לסיעודי ומוות. ניתן להוסיף הרחבות שונות לפוליסה הבסיסית, לבטל החרגות (דוגמת אי תשלום פיצוי אם הפגיעה התרחשה במסגרת פעילות ספורט אתגרי), לצרף לביטוח גם בן/בת זוג וילדים ועוד חשוב להדגיש כי במידה ומתרחש אירוע שעומד בתנאי מספר פוליסות ביטוח שיש לכם – למשל גם ביטוח סיעודי וגם ביטוח התאונות האישיות – תקבלו את כל הפיצויים המגיעים לכם מכל הפוליסות. מצד שני ישנם מצבים שאינם מכוסים על-ידי ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות וביטוחים סיעודיים, וכדי לא ליפול בין הכיסאות ולהיות מכוסים היטב, כדאי לרכוש גם ביטוח בפני תאונות אישיות. גם כאשר רוכשים ביטוח תאונות אישיות, מומלץ להיעזר בסוכן שיבדוק את התנאים.

לנוכח ההבדלים המשמעותיים בין הפוליסות השונות, חשוב לבחור ביטוח תאונות אישיות באופן מושכל על סמך שגרת החיים שלכם והדגשים החשובים מבחינתכם. סוכני הביטוח המיומנים של גבהים יעזרו לכם להבין מה מכסה כל פוליסה ומהם המוקשים שטמונים בהצעות של חברותה ביטוח השונות – כך שהבחירה שלכם תהיה על בסיס הבנה מלאה ותבטיח מקסימום כיסוי במינימום פרמיה.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן