למה צריך סוכן ביטוח

סוכני ביטוח אולי נתפשים כיום כמיותרים – בעידן שבו אפשר לרכוש לא מעט פוליסות באינטרנט, זוהי מחשבה טבעית – אבל בפועל מדובר במי שיכולים לעזור לכל אדם, ובאופן משמעותי.

יש להודות: התדמית של סוכני הביטוח היא לא תמיד חיובית. חלק מכך נובע מהעובדה שבאופן כללי אנחנו לא אוהבים ביטוחים. הם מעלים לתודעה אירועים שאנחנו מעדיפים להדחיק את האפשרות שהם יתרחשו (למשל נכות, אובדן כושר עבודה, צורך בניתוח, פריצה לדירה וכו'), ומצד שני כשלא קורים אירועים שליליים, וטוב שכך כמובן, אנחנו מרגישים ששילמנו פרמיות לשווא. בנוסף יש גם סוכנים לא מקצועיים מספיק, כאלה שלא יודעים לספק מידע ומענה אמיתי לכל שאלה או צורך, והלקוחות מרגישים בכך.

סוכן ביטוח עצמאי

אבל סוכן ביטוח מקצועי הוא כבר נכס של ממש שעוזר לנו לחסוך לא מעט כסף. למשל, לישראלים רבים יש כפל ביטוחים כך שהם משלמים מדי חודש פרמיות שאין בהן שום תועלת. סוכן מיומן מזהה זאת מיד ומבטל את הפוליסה המיותרת. במקרים אחרים שינויים בחיים הופכים פוליסות שבעבר היו נחוצות לפחות רלוונטיות ובעזרת סוכן ביטוח מקצועי תוכלו לשקול באופן מושכל האם לשמור עליהן או לוותר עליהן. בנוסף סוכני ביטוח יודעים להתאים לכל לקוח את הכיסויים החשובים לו, ולמנוע מצבים שבהם אדם בטוח שהוא מבוטח אבל ברגע האמת מגלה שלא כך המצב. החלפת סוכן ביטוח ניתן לעשות בכל עת, חשוב שיהיה לכם סוכן ביטוח שאתם סומכים עליו ועל שיקול הדעת שלו.

תשובה נוספת לשאלה למה צריך סוכן ביטוח, וליתר דיוק מצב שבו השירות שמספק לנו איש מקצוע זה יכול להתגלות כמועיל במיוחד, הוא בדיקת התיק הפנסיוני שלנו. החיסכון לקראת השלב בחיים שבו כבר לא נוכל לפרנס את עצמנו הוא נכס משמעותי. בדיקה מקצועית מאפשרת להשביח אותו כך שמבלי שנידרש להשקיע יותר בהווה נזכה לרמת חיים גבוהה יותר בגיל השלישי, ואפילו משמעותית גבוהה יותר.

המפתח העיקרי לשירות מקצועי, מעבר לבקיאות הנדרשת, הוא יכולת להעביר את המידע הרב והמורכב באופן בהיר וקל להבנה, כך שהלקוח יבין בדיוק על מה הוא משלם ולמה כדאי לו לשלם – וזה בדיוק מה שמאפיין את אנשי המקצוע המנוסים של סוכנות גבהים. בין אם אתם מחפשים סוכן ביטוח מומלץ או סוכן אלמנטרי, בסוכנות הביטוח גבהים, תמצאו את מי שאתם מחפשים.

 

דילוג לתוכן