סוכן ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח את עתידם של היקרים לנו גם לאחר מותנו. ביטוחי חיים הם גם מוצר שמאפשר לנו לחסוך לטווח הארוך ובפרט לגיל שבו כבר לא נהיה חלק משוק העבודה ולא נוכל להתפרנס. על-מנת להגיע לפוליסה המתאימה ביותר – וישנן אפשרויות רבות שחשוב לבחור מתוכן באופן מושכל – מומלץ להיעזר בסוכן ביטוח בעל ניסיון נרחב בטיפול בביטוחי חיים. סוכן ביטוח חיים מסייע לכל מי שזקוק לכך להבין מה כולל הכיסוי בכל פוליסה, מה מקנה הפוליסה, באילו תנאים ניתן יהיה לממש את ביטוח החיים ובאופן כללי לשלם רק עבור מה שבאמת יש בו צורך.

סוכנות מובילה

למה חשוב לשים לב בפוליסת ביטוח חיים?

מודעות מלאה היא הבסיס להתנהלות חכמה בתחום הביטוח באופן כללי, ובפרט כך הדבר לגבי ביטוחי חיים שמתאפיינים במורכבות רבה ובמבחר רחב של אפשרויות. הרבה אנשים לא יודעים מה זה ביטוח חיים ולמה הם צריכים את זה. ראשית ישנה הבחירה לגבי סוג הביטוח – פוליסה שכוללת כיסוי רק למקרי מוות, פוליסה שבה חברת הביטוח מתחייבת לשלם סכום כסף מסוים גם במקרים של נכות או אובדן כושר עבודה או פוליסה שיש בה גם מרכיב של חיסכון. לא קל למצוא איזון מדויק בין הצורך להבטיח סכום כסף גבוה במקרים של מוות, נכות ואובדן כושר עבודה לבין הצורך לחסוך, ובין שני אלה לבין הרצון להימנע מתשלום פרמיה גבוהה מאוד בהווה – וזוהי הסיבה הראשונה שבגללה מומלצת פנייה לסוכן ביטוח מקצועי.

פרמטרים חשובים נוספים בפוליסות ביטוח חיים הם גיל סיום הביטוח (ברוב המקרים הוא בין 67 ל-80) וסכום הביטוח. את הסכום מומלץ לקבוע לאחר שיקול דעת מעמיק וכן לעדכן לאורך השנים בהתאם לשינויים בחיים – סיבה נוספת להיעזר בסוכן ביטוח חיים.

סוכני ביטוח החיים של גבהים מיומנים במתן שירות מקצועי, כך שתוכלו לראות את התמונה המלאה באופן בהיר ומפורט. הם יסבירו לכם מה צריך לדעת בביטוח חיים. בדרך זו מובטח לכם שתקבלו את ההחלטות הטובות ביותר, שכמובן משפיעות במידה רבה הן על ההווה והן על העתיד, שלכם ושל בני משפחתכם.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן