סוכנות ביטוח מומלצת

אנחנו חיים בעידן שבו בלא מעט תחומים לקוחות רבים מוותרים על המתווכים – כך למשל אפשר למצוא טיסה ללונדון במחיר מוצלח ובמועד נוח גם בלי סוכן נסיעות, למצוא דירות להשכרה בלוחות אינטרנטיים וברשתות חברתיות ואפילו לקנות נעליים ישירות מהיצרן בסין ולא דרך חנות בקניון. יחד עם זאת, כשמדובר על החלטות מורכבות יותר, ובעלות השפעה עצומה על חיינו בהווה ובעתיד, מומלץ כן להיעזר באנשי מקצוע, וזהו בדיוק המצב בתחום הביטוח.

סוכנות ביטוח היא גוף שמייצג את האינטרסים של המבוטחים באינטראקציה עם חברות הביטוח. כדאי לזכור שחברת ביטוח היא גוף גדול מאוד, וגם אם הוא מפעיל מערך שירות רציני עדיין יהיה לו קשה עד בלתי אפשרי להעניק שירות אישי באמת. בנוסף, לחברת ביטוח יש כמובן אינטרס למכור אך ורק את הפוליסות שלה, בעוד שמבחינת מבוטחים ההתנהלות הנכונה היא להשוות – באופן מושכל – בין הצעות של כמה חברות ביטוח.

סוכנות מובילה

סוכנות ביטוח מומלצת תעזור לכם קודם כל להבין מהם הצרכים שלכם, ובפרט כשמדובר על ביטוחים מורכבים מטבעם כמו ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים וביטוחים סיעודיים (וגם ביטוחי מבנה למשכנתא, ביטוחי תכולת דירה ועוד). על בסיס האפיון המדויק של הצרכים, ניתן להבין מהו הכיסוי הדרוש, וכך לבצע השוואה נכונה בין פוליסות של מספר חברות ביטוח. בעזרת סוכנות הביטוח נמנעת גם התופעה היחסית נפוצה של כפל ביטוחים, וכן נחסכים תשלומים מיותרים עבור כיסויים שאינם באמת הכרחיים. יש המון סוכנויות ביטוח גדולות, אך חשוב ללכת עם סוכנות ביטוח מומלצת כמו גבהים.

גם כשמתרחש אירוע ביטוחי, כלומר כזה שמצדיק את הפעלת הפוליסה, ישנה תועלת רבה בעבודה עם סוכנות ביטוח. בלא מעט מקרים חברות הביטוח לא ששות לשלם, אבל כשאתם מתייצבים מולן עם סוכן מיומן, יהיה להן הרבה יותר קשה להתחמק.

גבהים הינה סוכנות ביטוח מומלצת לכל מי שרוצה יחס אישי ושירות מקצועי, והכי חשוב – שקט נפשי בזכות כיסוי מלא לכל הצרכים ובמינימום מחיר.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן