סכום ביטוח חיים מומלץ

אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בכל פוליסת ביטוח חיים הוא באופן טבעי הסכום שאותו מקבלים המוטבים לאחר פטירתו של המבוטח. גובה הסכום משפיע על גובה הפרמיה, כך שחשוב למצוא איזון בין הרצון להעניק למשפחה בסיס כלכלי איתן לבין הרצון לא לשלם על כך מחיר גבוה מדי בהווה. מומלץ לבחור את הסכום הרשום בביטוח החיים בעזרת סוכן ביטוח מיומן שאמון על התאמת הפוליסה הטובה ביותר לצרכים הספציפיים של כל מבוטח. סוכן ביטוח חיים מנוסה ידע להנחות אתכם ולהתאים לכם בדיוק מה מתאים לכם.

סוכן ביטוח חיים

מהם הפרמטרים שמשפיעים על סכום הביטוח?

הפרמטר העיקרי שלפיו כדאי לקבוע מה יהיה סכום הביטוח הוא זהות המוטבים. ברוב רובם של המקרים מדובר על המשפחה הקרובה, ובאופן טבעי ככל שיש לכם יותר ילדים, וככל שהם צעירים יותר (ועל כן יהיו תלויים בכם מבחינה כלכלית שנים רבות יותר), כך כדאי להגדיל את סכום ביטוח החיים.

פרמטר נוסף הוא גובה ההכנסות שלכם. בהתאם להכנסות שלכם בהווה נקבעת רמת החיים של המשפחה, ורצוי לשאוף לשמר אותה עבור בן/בת הזוג והילדים. עוד כדאי לקחת בחשבון את הגיל שלכם, ולפיו לנסות להעריך מהו פרק הזמן שבו הילדים עדיין יזדקקו לסיוע כלכלי לאחר מותכם. מאחר שמדובר על פרמטרים שמשתנים לאורך השנים, מומלץ לבחון את הפוליסה – כאמור בעזרת סוכן ביטוח מיומן – בתדירות של פעם בשנה-שנתיים ובמידת הצורך ולעדכן אותה כך שהיא תתאים למאפיינים הרלוונטיים בכל נקודת זמן.

איזה ביטוח חיים כדאי לבחור?

בחירה חשובה נוספת היא של סוג הביטוח: ישנם ביטוחי חיים שכוללים רק כיסוי למקרי מוות, ביטוחים אחרים כוללים כיסוי גם למקרי נכות או אובדן כושר עבודה, ועוד סוג מקובל מאוד הוא ביטוח חיים שיש בו גם רכיב של חיסכון לטווח הארוך (כך שאם המבוטח מאריך ימים, הוא יזכה לסכום כסף מסוים שיעזור לו ולמשפחתו בתקופה שלאחר גיל תום הביטוח).

הסוכנים של גבהים הם בעלי ניסיון רב בהתאמת ביטוחי חיים. השירות מתאפיין בקשב מלא ובסבלנות רבה, כך שתוכלו לדעת בדיוק על מה אתם משלמים וכמובן לזכות בכיסוי הדרוש לכם במחיר המינימלי. ניתן גם לקבל המלצות על סוכן ביטוח שעובד בגבהים מהלקוחות שלנו.

השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן