מאיר אטיאס

הקליקו להצבעה
[סה"כ מצביעים: 3 ממוצע: 3.3]

השכלה :

תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ובעל רישיון ביטוח פנסיוני

ניסיון :

בענף הביטוח משנת 1997

אודות המומחה :

יליד 1974, בזוגיות+3.
אהבת אדם משכה אותי אל תחום הביטוח והפיננסיים וחשוב לי שתיק הביטוח של לקוחותיי יהיה מדויק ומותאם באופן מושלם לצרכיהם, לחלומותיהם ולמטרותיהם. היד שלי נמצאת תמיד על הדופק ואני מקפיד לעקוב אחרי שינויים רגולטורים, מגמות השוק, להתעדכן בצרכים המשתנים של לקוחותיי ולהתאים להם את מעטפת הפתרונות האופטימלית עבורם, בכל צומת בחיים.
את הקריירה שלי בענף התחלתי כבר בגיל צעיר, כאשר הייתי בן 23. עבדתי בחברות וסוכנויות ביטוח מהמובילות במשק הישראלי במגוון תפקידים, תמיד בתפקידי שטח ותמיד בתפקידים ששילבו עבודה עם אנשים. בתפקידיי האחרונים שימשתי סוכן ביטוח בכיר במבטח סיימון, חברה לניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסיים הגדולה בישראל, שם הייתי אמון של שירות וניהול של כ-2,500 תיקי לקוחות, ביניהן חברות הייטק, תעשיות עתירות ידע, תאגידים, מפעלים ועוד. לאחר מכן שימשתי מנהל מכירות במגדל סוכנויות לביטוח בע"מ.
מההכרות העמוקה עם תחום הביטוח למדתי על כל סוגי הפוליסות וגם כיצד חברות ביטוח חושבות ופועלות, ומטיפול בתיקי לקוחות בכל סדר גודל צברתי ידע בניהול תיקי ביטוח משפחתיים כמו גם בניהול תיקי לקוחות בתקציבי-ענק, ואת הניסיון הרב שצברתי בתחום הביטוח, הסיכונים והפיננסים אני ממנף לטובת כל אחת ואחד מלקוחותיי. בעייני, הלקוחות תמיד נמצא במרכז ואני מחויב באופן מלא לשמירה על אינטרסים שלהם. ראייה מערכתית כוללת לצד יצירתיות מבטיחה שקהל לקוחותיי ייהנו מהגנות מקסימליות וכיזם סידרתי אני יוצר כל העת שיתופי פעולה ומקדם יוזמות חברתיות ועסקיות חדשות.

אזורי פעילות: כל הארץ
זמן פנוי: בזמני הפנוי אני אוהב לאפות ולבשל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    השאירו מס' טלפון ונחזור אליכם בהקדם

    דילוג לתוכן